POCZĘTA Paulina (ur. 1980, Zawiercie)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygnowany u dołu: PP14 oraz na odwrocie
Gra w bierki z cyklu - Gry, 2014
akryl, płótno, 80cm x 80cm,
sygn. na odwrocie: Paulina Poczęta `2014 Gra w bierki, z cyklu-gry.
akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: PP14 oraz na odwrocie 2014
akryl, płyta, 60x40 cm
opisany na odwrocie: P. Poczęta 2013 "kto tu ten tak"
akryl, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: P.Poczęta `2013, Przez łzy.
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: PP14
akryl, technika mieszana, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na dole: "PP11" i na odwrocie: "Paulina Poczęta Zebraczka 2011" "P.Poczęta2010 "co będzie z takiej zebraczki, póki nie znajdzie się głupiec".
akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. u dołu: PP14 i na odwrocie: Paulina Poczęta 2014 Barszcz
akryl, płyta, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 30x40 cm
opisany na odwrocie: "pokarm" 2013 p.poczęta
akryl, płyta, 50 x 50 cm, sygnowany na odwrocie: PPoczęta 2013 Niepoczytalna
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d. PP12 oraz na odwrocie 2012
akryl, płyta, 40 x 40 cm
opisany na odwrocie: P.Poczęta 2013/"droga mleczna/".
akryl, płótno, kolaż, 50 x 30 cm.,
sygn. pr. śr.: PP.11 oraz na odwrocie
akryl, płótno, 40 x 30 cm,
sygnowany na odwrocie: Pani Walewska P. Poczęta 2013
Konsekracja albo James Dean (2011)
sygn. śr.d.,
akryl, płótno,
80x80 cm
sygn. l.d.,
akryl, płótno,
30x30 cm