PAŁYS Joanna (ur. 1981, Świdnica)
akryl, płótno,
50x100 cm,
sygn. i opisana na odwrocie /PAŁYS "OBIEKT J7" 2010/
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl/płótno,
90 x 140 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `JOANNA | PAŁYS `06`
olej, tektura,
80x59 cm
sygn. i opisane na odwrociu
Technika własna;
70x50 cm
Sygn. Na odwrocie: JOANNA PAŁYS/ FROM "THE NOCTURNES"/ CYCLE/ 2006
Industrial landscape III, 2008 r.
olej/płótno,
100 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `JOANNA PAŁYS | "INDUSTRIAL LANDSCAPE III" | 2008` oraz sygnatura
olej, płótno; 50x100 cm
sygn. na odwrocie: JOANNA PAŁYS/"PEJZAŻ OBIEKTYWNY II/2010"
Pejzaż industrialny II, 2008 r.
technika mieszana/płótno,
100 x 150 cm
sygn., dat. i opisany na odwrociu
Pejzaż industrialny II, 2007 r. - Z cyklu Industrialne
akryl/płótno,
130 x 130 cm
sygn. i dat. n odwrocie
Pejzaż - z cyklu Nokturny, 2006 r.
akryl/płótno,
90 x 110 cm
sygn. i dat na odwrocie: `Joanna Pałys / Pejzaż z cyklu "Nokturny" / 2006 rok`