STROKA Andrzej (ur. 1953)
Viva la Suerte, Marylin Monroe, 2013
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d. Stroka
cena wywoławcza: Wykup abonament
STROKA Andrzej (ur. 1953)
akryl, płótno;
73 x 92 cm;
sygn. p. d.: A Stroka 11 w okręgu / STROKA
Na odwrocie napis: "DANAE - SREBRNY DESZCZ" / ANDRZEJ STROKA
/ 20.07.2011 / Ż.R. (w okręgu)
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Bananowy pokój, 25.08.80/2012 r.
olej/płótno,
80 x 100 cm,
sygn.
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Co dobre wieczorem, w południe już nie, 2009
akryl, płótno;
100 x 70 cm;
sygn. p. d.: AStroka 09 w okręgu STROKA
Na odwrocie napis autorski: "CO DOBRE WIECZOREM/ W POŁUDNIE JUŻ NIE" / ANDRZEJ STROKA / 24.08.2009 / Ż. R. - W-WA
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Będzie łańcuchem kosztownym/ 1980
akryl, płótno
80x100 cm
STROKA Andrzej (ur. 1953)
tusz/karton,
100 x 70 cm
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Rysunek, wydruk komputerowy
100x100 cm
STROKA Andrzej (ur. 1953)
olej, płótno,
37,5x28,5 cm w ramie,
sygn. na licu w lewym dolnym rogu /STROKA/, sygn. i opisany na odwrociu /"NAD NAMI" ANDRZEJ STROKA 07.1993 RYTRO/
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Kto poznał twoją twarz? - dla świata maskę masz II, Marylin Monroe, 11.08.2008, Żabi Róg
akryl, płótno, 80x80 cm
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Seks jest częścią natury, 2008
akryl, płótno,
100 x 100 cm (okrągły format);
napisy autorskie na odwrocie "SEKS JEST CZĘŚCIĄ NATURY"/ ANDRZEJ STROKA/ 5. 07. 2008/ WARSZAWA
STROKA Andrzej (ur. 1953)
akryl, płótno,
100 x 70,3 cm;
sygn. l. d. oraz na odwrocie
STROKA Andrzej (ur. 1953)
akryl, płótno,
100 x 70 cm;
sygn. p. d. oraz na odwrocie
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Confessio V z cyklu Marylin Monroe
Rysunek, druk cyfrowy
73x99