DUDZIŃSKI Krzysztof (KA DEE) (ur. 1953 r.)
Olej, płótno;
27x27 cm
Sygn. na odwrocie: Dudziński/ 27x27 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno;
33x33 cm
Sygn. Na odwrocie: Krzysztof Dudziński/ male sur toile/ 33x33/ 1992
olej, płótno,
116 x 81 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Olej, płótno;
24 x 24 cm
Sygn. na odwrocie: DUDZIŃSKI/ Mandala VII
olej, płótno,
116 x 81 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Destrukcja znaku we wrogim lesie, 2010
akryl/płótno
116x90 cm
Sygn. Na odwrocie: Krzysztof Dudziński-Kadee?/tytuł:DESTRUKCJA ZNAKU WE WROGIM LESIE/tech: akryl,płótno/wym: 116x90/2010
Akt na czerwonej kanapie, 2009
olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: Ka Dee
olej, płótno;
24 x 24 cm
sygn. na odwrocie: DUDZIŃSKI/ Mandala 11
Kobieta siedząca na kanapie, 2009
olej, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Ka Dee;
olej, płótno, 130 x 80 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
olej, płótno, 114 x 89 cm;
sygn. l. d.: Ka Dee;
olej, płótno
116 x 81 cm;
sygn. p. d.: Ka Dee;
sygn. i opisany na odwrocie: Krzysztof Dudziński / Ka Dee /
titre: La Famme / 116 x 81 x / 2008/09 / huile sur toile
akryl, karton, płótno
100 x 70 cm