HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
akryl/płótno, 90 x 70 cm
na odwrociu opisany
cena wywoławcza: Wykup abonament
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
olej, płótno, 100 x 80 cm
opisany na odwrocie: "Time Out" - Stefan Hanćkowiak 2011
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
olej/płótno, 60 x 60 cm
opisany na odwrocie: "Kręcioł" - Stefan Hanćkowiak 2013
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
olej/płótno, 30 x 60 cm
na odwrociu opisany
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
Czarna dziura 1; Czarna dziura 2 (dyptyk), 2013
olej, płótno; 2x(40x40) cm
opisany na odwrocie: Czarna dziura - Stefan Hanćkowiak 2013 (na każdym elemencie)
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
technika mieszana/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `2 PACK - PAIN 2008 | - Stefan Hanćkowiak`
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
Ptak tonie w wodzie, podobnie jak ryba w powietrzu, 2013
akryl, płótno, 20 x 20 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
olej, płótno, 30x40 cm
opisany na odwrocie: "1000 eggs" - Stefan Hanćkowiak 2011
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
It`s a braw, bricht, moonlicht nicht the nicht, 2012 r.
olej/płótno, 30 x 30 cm
na odwrociu opisany: `"it`s a braw, bricht, | moonlicht nicht the nicht" | Steven Macleam | 2012`
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
olej, płótno, 70x70 cm
opisany na odwrocie: "Holzfaller" - Stefan Hanćkowiak 2012
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
akryl/płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: `"Back in Business" | Stefan Hanćkowiak | 2011`
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
akryl, płótno, 70 x 80 cm
sygn. na odwrocie: "LEKCJA/ DZIOBANIA"/Stefan Hanćkowiak/2008r
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
akryl/płótno, 50 x 50 cm
na odwrociu opisany: `"biased judge" | - Stefan Hanćkowiak | 2012`
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
akryl, płótno, 70 x 80 cm
sygn..i opisany na odwrocie
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
BESIDES THE LANDSCAPE (...) (fragment cytatu), 2010 r.
akryl/płótno, 60 x 60 cm
na odwrociu opisany cytatem, sygnaturą i datą
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
olej/płótno, 64 x 55 cm
na odwrociu opisany: `"34" | - Stefan Hanćkowiak | 2011`
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
akryl/płótno, 50 x 40 cm
na odwrociu opisany: `"The times is now!" | - Stefan Hanćkowiak | 2012 r.`
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
Olej, płótno, 80 x 90
sygn. i opisany na odwrocie:
"W księżycową jasną noc"/Stefan Hanćkowiak/2012 r