CZYSZCZOŃ Jakub (ur. 1983, Koszalin)
Technika własna, płótno;
40x40 cm
Sygn. Na odwrocie: CZYSZCZOŃ `09
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl, płótno;
40 x 40 cm
Sygn. na odwrocie: CZYSZCZOŃ `09
technika własna, płótno
40 x 40cm
sygn na odwrocie: CZYSZCZOŃ`09
akryl na płótnie
50x60cm
akryl na płótnie, 3x40x40cm
z cyklu Odpalam jednego papierosa za drugim
rysunek/papier
29,6 x 21 cm