BOBER Marcin (ur. 1978)
olej/płótno,
60 x 85 cm
sygn. i dat na odwrociu
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOBER Marcin (ur. 1978)
akryl, płótno;
80 x 70 cm
sygn. na krośnie: Are you AC/DC?/ M.Bober 2009
BOBER Marcin (ur. 1978)
BOBER Marcin (ur. 1978)
olej/płótno,
130 x 70 cm
sygn. i dat. na odwrocie
BOBER Marcin (ur. 1978)
Tato mówi że w przyszłości będzie fajniej, 2009 r.
olej/płótno,
100 x 100 cm
BOBER Marcin (ur. 1978)
olej/płótno,
166 x 146 cm
BOBER Marcin (ur. 1978)