GOŁĘBIOWSKA Katarzyna (ur. 1982)
akryl/płótno
120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska | 2016 r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
olej/płótno
105 x 95 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska | 2008 r.'
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.'
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ''Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.'
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120.5x120.5 cm
akryl/płótno, 80 x 160 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `05.40/02.12 - dyptyk | Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.` (każda część)
sygn. odwrociu
akryl, płótno
80x80, 80x80
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.`
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Katarzyna Gołębiowska 2015
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120.5x120.5 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.`
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. i dat. na odwrocie
sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
80x81 cm, 80x81 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2014 r.`
sygn.na odwrociu
akryl, płótno, 120x110 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska 2014 r.`