CHLEBOWSKI Stanisław (1890 Braniewo – 1969 Gdańsk)
gwasz, ołówek, papier, 31 × 22 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: St. Chlebowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura; 40,5 x 50 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. l. g.: St. Chlebowski 59
olej, płótno, 85 × 64,5 cm
sygn. i dat. p. d.: St. Chlebowski/1951.
olej, płótno, 24,5 × 40 cm
sygn. i dat. p. d.: St.Chlebowski/50
olej, płótno, 50 × 63 cm
sygn. i dat. p.d.: St.Chlebowski/1950
Olej, płótno; 42 x 61 cm
Sygnowany p.g.: St.Chlebowski | 1948; na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy
Martwa natura ze skrzypcami, 1958 r.
olej, płótno, 50 × 63 cm
sygn. i dat. l. g.: St. Chlebowski/ 58.
Estymacja: 4000 - 5000 zł
olej, płótno, 57 × 72,5 cm
sygn. l. d.: St. Chlebowski
nieoprawiony
4 500 - 5 500 zł
akwarela, papier, 28 × 39 cm w św. oprawy
sygn. l. d.: St. Chlebowski
Estymacja: 3000 - 4000 zł
Olej, płótno
48 x 54,5 cm
Sygnowany l.d.: St. Chlebowski
Na krosnach napis: St. Chlebowski Gdańsk
akwarela, gwasz, olej, papier jasnobrązowy naklejony na tekturę,
81 x 61 cm;
sygn. l. d.: St. Chlebowski / 1936