SZUSZKIEWICZ Michał (ur. 1983, Londyn)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, malarstwo, 60 x 80 cm
olej, płótno, 80 x 60 cm
sygn. na odwrocie: MICHAŁ SZUSZKIEWICZ/OLEJ NA PŁÓTNIE/80 x 60 cm/2010
Olej, płótno; 61 x 46 cm
Sygn. na odwrocie: MICHAŁ SZUSZKIEWICZ/ BEZ TYTUŁU/ 61 x 46 cm/ olej na płótnie/ 2010
olej, płótno, 60 x 80 ,
Olej, akryl, długopis, płótno; 54 x 50 cm
Sygn. na odwrocie: Michał Szuszkiewicz/ "Grupa Laokoona"/ olej/ akryl na płótnie/ 54 cm x 50 cm/ 2008
olej, płótno,
54 x 65 cm
sygn. na odwrocie
Olej, płótno;
54x65 cm
Sygn. Na odwrocie: MICHAŁ SZUSZKIEWICZ/ "MAŁPKA"/ 54x65 CM/ 2007 D
olej/płótno,
24 x 30 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
olej, płótno;
73 x 54 cm
Sygn. na odwrocie: MICHAŁSZUSZKIEWICZ/"NOWE FORMY"/54 x 73 cm/olej na płótnie/2007
olej, płótno
73 x 50 cm
sygn. na odwrocie: Michał Szuszkiewicz/ "Meduza", 2008
olej/płótno,
150 x 110 cm
olej/płótno
54x73
"obraz wystawiony w 2009 roku w Galerii Wizytującej na wystawie indywidualnej "Lodołamacze"
Apokalipsa z czerwoną konnicą, 2007-2008
olej, płótno;
54 x 73 cm
sygn. na odwrocie: Michał Szuszkiewicz
Portret z wyświetlacza, 2008 r.
olej/płótno,
73 x 54 cm
sygn. i dat. na odwrocie
drzeworyt,
30 x 20 cm, sygnowany ołówkiem p.d. "Suszk...52"
drzeworyt, 30 x 20,5 cm sygnowany ołówkiem p.d. "Suszk...52" (również tytuł ryciny)