KARPOWICZ Katarzyna (ur. 1985, Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie
18 x 24 cm
olej na płótnie
70 x 100 cm
Olej, płótno;
100x70 cm
Sygn. l. d.: Kat.Karpowicz 10r.i na odwrocie: KATARZYNA/ KARPOWICZ/ "SPOTKANIE"/ OLEJ/ PŁÓTNO/ 2010 100x70
Olej, płótno;
100x80 cm
Sygn.l.d.: Kat.Karpowicz 2010 i na odwrocie: KATARZYNA/ KARPOWICZ/ "SIOSTRY"/ OLEJ/ PŁÓTNO/ 2010/ 100x80
olej, płótno;
46 x 55 cm;
sygn. l.d.: Kat. Karpowicz 10 r.
olej, płótno;
30 x 24 cm;
olej/dykta,
55 x 75 cm,
sygn.
olej, płótno,
120 x 100 cm;
sygn. p. d.: Kat. Karpowicz 09
Olej, płótno;
43x60 cm
Sygn.p.d.: Kat. Karpowicz 2010r. I na odwrocie: TANIEC"/ 43X60, olej/ płótno/ KATARZYNA KARPOWICZ/ 2010r.
Martwa natura z makrelami, 2007 r.
olej/płótno,
70 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `KATARZYNA | KARPOWICZ | OLEJ/PŁÓTNO | 2007 | "MARTWA NATURA Z MAKRELAMI"`
Akryl, płótno;
38 x 55 cm
Sygn. na odwrocie: KATARZYNA/ KARPOWICZ/ "GRECKI BASEN"/ 38 x 55/ 2009
olej, płótno
41 x 33 cm
sygn. p.d. Kat. Karpowicz 07
Na odwrocie: KATARZYNA/ KARPOWICZ/ "PARA W BASENIE"/ 41 x 33/ olej, płótno
olej/płótno,
300 x 100 cm (tryptyk)
sygnowany na odwrociu
olej, płótno
81 x 100 cm
olej, płótno;
33 x 41 cm
sygn. na odwrocie: KATARZYNA/ KARPOWICZ
olej/płótno, 56 x 49 cm, sygn.
olej/płótno,
70 x 60 cm,
sygn.
Technika: olej na płótnie
Format: 100x200
olej/płótno, 55 x 42 cm, sygn.