ARTYSTA nieokreślony, XIX/XX w.
litografia barwna, papier; 73 x 53 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. w trójkącie monogram: RV
oraz poniżej słabo czytelny opis: A.Janle / 902 (?).
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia barwna, papier, 20 × 15,5 cm w świetle passe-partout
litografia barwna, papier, 23 × 17,5 cm w świetle passe-partout
akwarela, papier, 49 x 32 cm w świetle oprawy
akwarela, papier, 34 x 25,5 cm w świetle passe-partout
ołówek, gwasz, papier, 26 x 16,5 cm w św. passe-partout
sygn. l. d.: monogramem wiązanym EM (?)
drewno lipowe, wys. 91 cm (z krzyżem 110 cm), szer. 26,5 cm, głęb. 30 cm;
olej, płótno, 58 x 78 cm
sygn. l. d.: E. Wi… (nieczytelnie)
Pancernik wieżowy w porcie, l. ok. 1890-1910
olej, płótno, 56 x 96,5 cm w św. ramy
sygn. p. d.: HP. K… (nieczytelnie)
olej, tempera, tektura, 16,5 x 32 cm;
sygn. l. d.: W.B.
akwaforta, papier, 19,5 x 27,3 cm (odcisk płyty);
sygn. ołówkiem nieczytelnie p. d.: M. Fri.., opisana ołówkiem l. d.: Marienwerder
Portal Ratusza w Rothenburgu (1907)
sygn. nieczytelnie p.d.dat. l.d.
akwaforta
27x19 cm
brąz; wys. 10,5 cm;
napis. z tyłu: OBRY / CHOPPE; numer: 434 i oznaczenie w owalu CD
akwarela, papier, 29 x 24 cm; sygn. ołówkiem nieczytelnie p. d.: Christhof...?