WILK Rafał (ur. 1979)
technika własna, płótno;
60 x 80 cm
sygn. na odwrocie: "Spaghetti western" / RAFAŁ WILK/ 2009
cena wywoławcza: Wykup abonament
WILK Rafał (ur. 1979)
technika własna, płótno;
50 x 60 cm
sygn. na odwrocie: "KANAŁ" RAFAŁ [przekreślone] WIL/ 2009
WILK Rafał (ur. 1979)
olej/płótno,
80 x 80 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `RAFAŁ WILK 2007 / "BEZ TYTUŁU"`
WILK Rafał (ur. 1979)
olej/płótno, 120 x 140 cm
sygn. i opisany na odwrociu: `RFAŁ WILK / "WIKIDAJŁO" 2007`
WILK Rafał (ur. 1979)
olej, płótno
50 x 60cm
sygn. i dat. na odwrocie: RAFAŁ WILK 2007 / "BEZ TYTUŁU"
WILK Rafał (ur. 1979)
olej, collage/płótno
30 x 120 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `BEZ TYTUŁU - 2007 / RAFAŁ WILK`
WILK Rafał (ur. 1979)
olej/płótno,
50 x 60 cm
sygn. na odwrocie
WILK Rafał (ur. 1979)
technika mieszana, płótno, 20 x 80 cm
Obraz został zwycięzcą konkursu, jest wycofany z licytacji.