BORKOWSKA Agnieszka (ur. 1978)
Olej, płótno;
70x100 cm
Sygn.l.d.: AGNIESZKA BORKOWSKA
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. śr.d.
olej pł
73x92
sygn. l.d.
olej płótno
100x100
sygn. śr.d.
olej płótno
73x92
olej, płótno;
81 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: AGNIESZKA BORKOWSKA 2010
olej/płótno
73x92 cm
Sygn.na odwrocie: Agnieszka Borkowska/2009
sygn. l.d.
olej, płótno
100x150
sygn. l.d.
olej, płótno
81x100
sygn. l.d.
olej, płótno
81x100
sygn. l.d.
olej,płótno
100x100
sygn. l.d.
olej,płótno
81x100
sygn. p.d.
olej,płótno
81x100
sygn. l.d.
olej, płótno
100x100
sygn. l.d.
olej, płótno
81x100
sygn. p.d.
olej, płótno
81x100
sygn. p.d.
olej, płótno
81x92
sygn. p.d.
olej, płótno
81x100
sygn. p.d.
olej, płótno
100x100
sygn. p.d.
olej, płótno
81x95