SIWECKI Alojzy (1912-1988)
olej, płótno, 70 x 90 cm; sygn. i dat. p.d.: A. Siwecki 47
cena wywoławcza: Wykup abonament
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
olej, płótno, wym.: 85 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: "Alojzy Siwecki"
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
olej, płótno, 80 x 100 cm;
obraz uszkodzony - dwie dziury po gwoździach - śr.d.
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
olej, płótno, 80 x 100 cm; obraz uszkodzony - dwie dziury po gwoździach - śr.d.
SIWECKI Alojzy (1912-1988)