BIELECKA-WOŹNICZKO Barbara (ur. 1948)
Rozmowa I, z cyklu Rozmowy, 2010
olej, płótno,
81 x 60 cm;
sygn. p. d.; B. B. Woźniczko 2010
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno
30x24 cm
olej, płótno
90 x 90 cm
olej na płótnie
73x65 cm
2006 r.
olej, 61x47, 2001
olej, 92 x 73 cm