GNATOWSKI Jerzy (1928 Łomża - 2012 Kazimierz Dolny)
sygn. dat. p.d.
olej, tektura
24x29 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela/papier, 19,6 x 27,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'Jerzy Gnatowski 1993'
akwarela, papier, 17,5 x 25,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. podwójnie l. d.: Jerzy Gnatowski 2006/Jerzy Gnatowski 18.XI.2006 (Los Angeles)
sygn. dat. l.d.
olej, sklejka
34.5x39.5 cm
Olej, płótno; 33,5 x 41,6 cm
Sygnowany l.d.: Jerzy Gnatowski 1965
sygn. p.d.
olej, pilśnia
50x60.5 cm
sygn. dat. p.d.
olej, pilśnia
40x50 cm
sygn. l.d.
olej, tektura
27.5x20 cm
sygn. dat. l.d.
olej, sklejka
30x40 cm
olej, płótno, 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: 1974 / Jerzy Gnatowski
olej, akwarela/papier, 24,5 x 34,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Jerzy Gnatowski 1993'
olej/płótno, 54 x 75 cm
DRZEWO W ŚWIETLE KSIĘŻYCA, 1982
Olej, płótno; 30 x 40 cm
Sygnowany l.d.: Jerzy Gnatowski 82
Olej, płótno naklejone na tekturę; 33 x 41 cm
Sygnowany wzdłuż prawej krawędzi: Jerzy Gnatowski 82
Olej, płótno naklejone na tekturę; 24 x 33 cm
PEJZAŻ Z POCHMURNYM NIEBEM NAD ŁĄKĄ, 1982
Olej, deska; 21 x 26 cm
Olej, deska; 24 x 32,5 cm
Sygnowany p.d.: 1982 | Jerzy Gnatowski
Olej, płótno; 115 x 131 cm
Sygnowany l.d.: Jerzy Gnatowski | 1982
Olej, płótno; 51 x 41
Sygnowany p.d.: Jerzy Gnatowski 82
Olej, płótno; 30 x 41 cm