JAKLEWICZ Karolina (ur. 1979)
akryl/olej/płótno, 40x40 cm
sygn. i opisany na odwrocie /Jaklewicz 2012, "Dla Maxa"/
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAKLEWICZ Karolina (ur. 1979)
olej/płótno, 120 x 80 cm,2012,
sygn. na odwrocie: JAKLEWICZ, "MIĘDZY NAMI", 2012
JAKLEWICZ Karolina (ur. 1979)
Olej, płótno; 100 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: JAKLEWICZ/ 2011-11-14
JAKLEWICZ Karolina (ur. 1979)
Akryl, płótno;
100 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: Jaklewicz 2011
JAKLEWICZ Karolina (ur. 1979)
akryl, płótno,
60 x 80 cm,
sygn., dat. i opis na odwrocie
JAKLEWICZ Karolina (ur. 1979)
Akryl, płótno;
100x140 cm
Sygn. Na odwrocie: PROCES ZASTYGANIA NIEBA/ KAROLINA/ JAKLEWICZ/ 2005
JAKLEWICZ Karolina (ur. 1979)
Akryl, płótno;
100 x 130 cm
Sygn. na odwrocie: 2010/ JAKLEWICZ/ CHWILA NIEUWAGI
JAKLEWICZ Karolina (ur. 1979)
akryl,płótno
100x100 cm
JAKLEWICZ Karolina (ur. 1979)
akryl/płótno,
100 x 140 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jaklewicz 2007`
JAKLEWICZ Karolina (ur. 1979)
olej, płótno;
100 x 130
sygn. na odwrocie: JAKLEWICZ
JAKLEWICZ Karolina (ur. 1979)
olej, płótno; 100 x 130 cm
sygn. na odwrocie: JAKLEWICZ
JAKLEWICZ Karolina (ur. 1979)
akryl/płótno,
100 x 140 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `Miejski element Karolina Jaklewicz 2004`
JAKLEWICZ Karolina (ur. 1979)
akryl na płótnie
wymiary: 70x50
JAKLEWICZ Karolina (ur. 1979)
akryl na płótnie
140x100
JAKLEWICZ Karolina (ur. 1979)