GAWLIK Ewald (1919-1993)
Olej, płótno,
50 x 65 cm,
sygn. l. d.: E. Gawlik (19) 86
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAWLIK Ewald (1919-1993)
Olej, płótno,
50 x 65 cm,
sygn. p. d.: E. Gawlik (19) 86
GAWLIK Ewald (1919-1993)
olej, płótno, wym.: 60 x 80 cm, sygn. l.d.: E.Gawlik 1977 oraz p.śr.: E.Gawlik 77. Na odwrocie dwie naklejki autorskie i
dedykacja.
GAWLIK Ewald (1919-1993)
olej, płyta pilśniowa, wym.: 45 x 60 cm, sygn. l.g.: E. Gawlik 87. Na odwrocie naklejka autorska z dedykacją
GAWLIK Ewald (1919-1993)
olej, płótno, wym.: 80 x 125 cm
sygn. p.d.: E. Gawlik 77