CIEŚLAK Ola (ur. 1981, Częstochowa)
olej, płótno; 85 x 90 cm
sygn. na krośnie: OLA CIEŚLAK "Alice" 2009
cena wywoławcza: Wykup abonament
Nakład: 1/2, sitodruk, sygn., 40x60 cm
sitodruk/papier, 43 x 63 cm
akwaforta, 70 x 100 cm