DUDEK-DÜRER Andrzej (ur. 1953)
The last... Time space... q... a, 1988
serigrafia, papier;
26,5 x 37 cm (wymiar kompozycji),
30 x 40 cm (w świetle oprawy);
q... a, śr. d.: serigrafia, p. d.: (...) AD (monogram
wiązany) 16/30/88
cena wywoławcza: Wykup abonament
You can choice... Blue magic A, 1999 r.
technika własna, print/papier fotograficzny, 50 x 60 cm (w świetle passe-partout)
opisana u dołu ołówkiem: `You can choice... Blue magic A digital print + stereograpfy imp AD 11/20/99`
Estymacja: 2 800 - 3 800
Św. M. ... walczący z S ... e ... , 1990
serigrafia, akwarela, papier;
27 x 20 cm (wymiar kompozycji),
40 x 30 cm (w świetle oprawy)
sygn. na płycie AD (monogram wiązany);
sygn. i opis w dołu (ołówkiem), l. d.: Św. M. ... walczący z S ... e ... , śr. d.: akwarela, serigrafia, gnieceni, p. d.: (...) AD (monogram wiązany) 1/1/90
serigrafia, papier;
wiązany) 16/30/88
serigrafia barwna/papier, 30 x 40 cm (w świetle passe-partout)
sygnowana i datowana p.d.: `imp. AD 3/5/89`
Estymacja: 2 600 - 2 900
serigrafia wielobarwna/papier, 40 x 30 cm (w świetle passe-partout)
opisany l.d.: `Apocalips Magical C`, śr.d.: serigrafia, sygnowany, datowany i numerowany p.d.: `imp. AD 1/5/81`
Estymacja: 2 600 - 2 900 zł
serigrafia, akwarela, papier;
40 x 30 cm (w świetle oprawy)
technika mieszana na płótnie
50 x 64 cm
Trans?Medytacjo-Lewitacja II2011 r.
druk cyfrowy, 5/5
60 x 70 cm
sygn.
Sztuka Butów... po Wenecji... 007, 1999
fotografia barwna, druk cyfrowy na gniecionym papierze,
29,7 x 21 cm;
sygn., dat. i opisana u dołu.: p.d.: monogram wiązany ADD 6/10/99, l.d.: Sztuka Butów ... po Wenecji 007 ver A4 k.r.
PERSPEKTYWY APOKALIPSY III INGERENCJE, 1989 R.
serigrafia/papier,
35 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu
Wciąż się zmieniając I ver., 2006
fotografia barwna, wydruk atramentowy pigmentowy, płótno na krośnie drewnianym, 49,5 × 64,1 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie i na ramie, nalepka autorska; wydruk autorski, nakład: 2/5
Performance w Galerii Jednej Osoby, Wrocław, 1973/2005 fotografia czarno-biała, wydruk solwentowy, imitacja płótna na krośnie drewnianym, Easy Smart, SMM 310 g, 40 × 50 cm; sygn., dat., opisana na przodzie pisakiem oraz na krośnie drewnianym, nalepka autorska na odwrocie; wydruk autorski, nakład: 3/5 life-time print
drzeworyt/papier, serigrafia/papier,
37,5 x 32 cm (w świetle passe - partout)
opisany u dołu: 'Nothing...IIIa serigrafia+drzew.+(...) Imp. AD 6/10/84'
serigrafia/papier,
33 x 32 cm (w świetle passe - partout)
opisany u dołu: 'Meta time Serigrafia Imp AD 18/20/83'
Art of Shoes - Red Semi Sweet, 1999
fotografia czarno-biała, druk cyfrowy, papier samoprzylepny, butelka, 31 x 7,5 x 3 cm; nalepka autorska na butelce; wydruk autorski, nakład: 1/3,
Sztuka Butów...po Wenecji...007, ver 3, 1999
fotografia czarno-biała, druk cyfrowy, gnieciony papier naklejony na płótno, 40 x 50 cm; sygn., dat., opisana; wydruk autorski, nakład: 1/1
Sztuka butów - Wratislavia I, ver. II
fotografia, druk cyfrowy na płótnie
55 x 43 cm
Sztuka Butów 1969 - 1989 -? Ver b
żywa rzeźba, obiekt - dokument non-stop trwającego life performance od 1969 roku, w miejscach, w których pojawia się autor
fotografia, druk cyfrowy, 50x 70 cm
sygnowany numerowany 4/5/89
1969-1989
* cena gwarantowana
Wciąż się zmieniając III ver. I, 2006
fotografia barwna, płótno, krosno drewniane, laminat (werniks Tales Protecting Spray 680), 49,5 x 64,1 cm (obraz fotograficzny); sygn., dat. i opisana na odwrocie oraz nalepka autorska; wydruk autorski (atrament: Canon OCP, podłoże: OC CANVAS) z pliku cyfrowego (300 dpi); nakład: 2/5