WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta / papier, 13 x 9 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta / papier, 15 x 10,5 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
Dwieście sześćdziesiąta, 2011 r.
akwatinta barwna/papier, 26 x 30,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem: 'Dwieście sześćdziesiąta 1/1 ST Wejman 2011'
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
Dwieście sześćdziesiąta dziewiąta, 2011 r.
akwatinta barwna/papier, 27 x 30,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem: 'Dwieście sześćdziesiąta dziewiąta 1/1 ST Wejman | 2011'
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
Natura, 2013 r., Sjesta, 2010 r
"Natura", 2013 r.,
akwaforta z akwatintą, e/a, 13 x 12 cm, sygn.
"Sjesta", 2010 r
akwaforta z akwatintą, e/a, 12,5 x 9 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta / papier, 11,5 x 32 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta / papier, 12,5 x 16,7 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta / papier, 10,5 x 14 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta / papier, 7,5 x 20,5 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta / papier, 13,5 x 8,5 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta / papier, 14,5 x 11 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta, akwatinta e/a
78,5 x 48 cm
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
Akwaforta, akwatinta barwna; wym: 460 x 610 mm;
sygn. oł. p.d.: Stanisław Wejman 1998, l.d. tytuł, śr.d. E/a I.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta z akwatintą, 39,5 x 27,5 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta, akwatinta/papier, 35,5 x 29 cm
sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem: `OBIAD epr. d`art. Stanisław Wejman 69`
- kolekcja prywatna, Niemcy
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)