LUTOMSKI Patryk (ur. 1973, Kraków)
Kiedy byłem mały: Przyszłość, 2005
olej, płótno, 130x100 cm
sygn. p.d.: P. Lutomski, opisany na odwrocie "Kiedy byłem mały: Przyszłość" 05r Patryk Lutomski
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kiedy byłem mały łowiłem ryby II, 2009
litografia, papier, 70x100 cm, nakład 10/10
sygn. na dole: "Kiedy byłem mały łowiłem ryby II" 10/10 P. Lutomski 09 r.
akryl, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. p.d.: P. Lutomski,
opisany na odwrocie: Patryk Lutomski '09 r "Zakupy"
linoryt, papier, 100x70 cm
sygn. ołówkiem: Symbol II P. Lutomski 02 r.
Szkic do pierwszego obrazu, 2019
olej, płótno, 130x150 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘19
olej, płótno, 130x150 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘19
Kiedy byłem mały. Historia cz. 2, 2005
akryl, płótno, 80x100 cm
sygn. P. Lutomski 05 r., "Kiedy byłem mały. Historia cz. 2" Patryk Lutomski
linoryt, papier
70 x 100 cm
sygn., p.d.
olej, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: "Pearl Harbor" 2009 Patryk Lutomski
akryl, płótno, 100x82 cm
sygn. p.d.: Patryk Lutomski, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski `09 r. "Zakupy" II
olej, płótno, 81x100 cm
sygn. p.d.: P. Lutomski, opisany na odwrocie: "Wakacyjna impresja" 08 r. Patryk Lutomski
Zgadnij o czym myślę - zoom, 2015
Linoryt, papier, 100x70 cm
sygn. u dołu: LUTOMSKI
Oni umrą i wiedza o tym, a przecież tego nie widać, 2006
olej, płótno, 92x100 cm
sygn. p.d.: P. Lutomski 06r, opisany na odwrocie: Lutomski "Oni umrą i wiedza o tym, a przecież tego nie widać" 06r
linoryt, papier, 100x70 cm, nakład: 8/10
sygn. suchą pieczęcią
linoryt, 9/10, 70 x 100 cm, sygn.
olej, płótno, 40x50 cm
sygn. p.d.: Lutomski, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Wiosna tego roku" 2014 r.
sygn. u dołu: Zgadnij o czym myślę 10/10 P.Lutomski 14 r.
olej/płótno, 81x100 cm
opisany na odwrocie: "Balum Balum"/Patryk Lutomski
linoryt, papier, 70x100 cm,
sygn. na licu p.d. /P.LUTOMSKI 2011/