SKORUPKA Szczepan (1903 - 1997)
Olej, płótno; 55 x 73 cm
Sygnowany p.d.: Sz.Skorupka 1976; na odwrocie: Sz.Skorupka
cena wywoławcza: Wykup abonament
PEJZAŻ Z BEZLISTNYM DRZEWEM, 1976
Olej, płótno; 51 x 66 cm
Sygnowany p.d.: Sz. Skorupka 1976; na odwrocie: Sz. Skorupka
ZAGAJNIK Z KWITNĄCYMI WRZOSAMI, 1978
Olej, płótno; 28,5 x 44 cm
Sygnowany p.d.: Sz.Skorupka 1978; na odwrocie: Szczepan Skorupka
Zamek królewski w trakcie rekonstrukcji, 1973
olej, płótno,
51 x 66 cm;
sygn. p. d.: Sz. Skorupka 1973
na odwrocie nalepka z nazwiskiem autora i tytułem
olej, płótno,
65 x 82 cm;
sygn. p. d.: Sz. Skorupka 1982;
Na odwrocie podpis: Szczepan Skorupka
Olej, płótno;
56 x 75 cm
Sygnowany p.d.: Sz.Skorupka 1981
Na odwrocie napis czarnym olejem: Szczepan Skorupka.
olej, płótno,
51 x 66 cm;
olej, płótno,
65 x 82 cm;
Deszczowy dzień - pejzaż z łodziami
Olej, płótno,
36 x 48,8 cm,
sygn. p.d.: Sz. Skorupka 1968
Olej, płótno;
56 x 76 cm
Sygnowany p.d.: Sz.Skorupka 1979
Na krosnach napis długopisem: "Nad Wisłą" 56 x 79
Olej, tektura;
22 x 32 cm
Sygnowany p.d.: Sz.Skorupka
olej/płótno
91 x 120 cm
sygn. p.d.: `Sz. Skorupka 89`, opisany na odwrocie: `Sz. Skorupka / 1989`
Olej, tektura;
31,5 x 43 cm
Sygnowany p.d. : Sz. Skorupka
Olej, płótno; 54 x 71 cm
Sygnowany p.d.: Sz.Skorupka 1971.
olej, tektura, 33 x 44 cm;
sygn. p. d.: Sz. Skorupka 64
olej, karton naklejony na płytę, 35 x 47 cm;
sygn. p. d.: Sz. Skorupka 65
olej, tektura, 43 x 53 cm;
sygn. p. d.: Sz. Skorupka 67