BUNSCH Franciszek (ur. 1926r.)
linoryt, 47 x 32 cm, 1988
Bunsch Franciszek - ur. 1926. Emerytowany prof. Wydziału Grafiki
cena wywoławcza: Wykup abonament
linoryt, 28 x 22,5 cm, 1992
drzeworyt, 17,8 x 13,6 cm, 2002
drzeworyt, 19,5 x 15 cm, 1994
linoryt 2/50, 33 x 26 cm, sygn.
drzeworyt kolorowy 5/30, 32 x 21 cm, sygn.
linoryt,
42 x 31,5 cm,
sygn.
serigrafia/papier,
42,5 x 32 cm,
sygn.
akwaforta
wym.: 30x24 cm
sygn. p.d.: Franciszek Bunsch, dat. 1976, odb. 40/50
linoryt barwny, 38 x 30 cm
1997r.