BATRUCH Stanisław (ur. 1935, Zagórz)
tempera, papier, 49,5 x 69,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: St. Batruch
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 40 x 50 cm, sygn.
olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. p.d.: S. Batruch;
na odwrocie napis autorski wraz z sygn.
gwasz, 48 x 67 cm, sygn.
gwasz, kredka/ papier,
24 x 34 cm,
sygn.
akryl, płótno
70x50 cm