HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera na papierze , 40 x 29 cm
sygn. l/g.: ŁHuculak 15
cena wywoławcza: Wykup abonament
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera na tekturze, 22 x 33,5 cm, sygn.
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, papier, 19 x 50 cm, 2014
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, papier, 21x29 cm
sygn. l.g.: ŁHuculak 15.
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, płótno, 50 x 62 cm,
sygn. na odwrocie
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera na papierze
80 x 60 cm
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera na papierze, 30 x 42 cm, sygn.
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera na papierze 30 x 42 cm
sygn. p.g. Huculak 15
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, karton, 30 x 42 cm, 2015
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, papier, 21x29 cm
sygn. p.g. Huculak ‘15
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, papier 24x30 cm
sygn. l.d. Huculak `14
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera/deska, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany l.g.: `Huculak 14` na odwrociu naklejka z Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie
-``Detale i Przestrzenie``, wystawa indywidualna, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, 30 stycznia - 1 marca 2015
-``Detale i Przestrzenie``, katalog wystawy, Sopot 2015, s. 112-113 (il.)
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
akryl na płótnie, 40x60cm
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, papier, 27,7x20,8 cm
sygn. l.g.: Huculak 14
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera na papierze, 23,5 x 34,5 cm, sygn.
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, papier, 29 x 25 cm, 2014
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
Gwasz, akwarela, papier, 25x19 cm
sygn. l.g.: Huculak 13
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
olej/płótno, 28 x 35 cm
sygnowany i datowany p.g.: `Huculak 13`
na odwrociu opisany: `Huculak 2013`
na odwrociu naklejka galeryjna: `Galeria JG`