BIAŁECKA Ewa Beata (ur. 1966, Mikołów)
Zasadzka - Scena z wojen XVII w.
olej, płótno dublowane, 50 x 44 cm;
sygn. p.d.: L. Gędłek. Wien
cena wywoławcza: Wykup abonament
Dywizjon altylerii konnej jedzie drogą
na tle zimowego pejzażu
olej, tektura, 70,5 x 100 cm;
sygn. p.d.: Jerzy Kossak / 1934
na odwrocie pieczęć potwierdzająca autentyczność pracy.
por.: K. Olszański, Jerzy Kossak Wrocław 1992, il. 194
olej, tektura, 31 x 41,5 cm;
sygn. l.d.: Jerzy Kossak / 1939
olej, sklejka, 55 x 80 cm;
sygn. l.d.: Jerzy Kossak / 1936.
olej, płótno, 65 x 100 cm;
sygn. l.d.: S. Domaradzki. Porzecze. 1937.
olej, sklejka, 80 x 66 cm;
sygn. p.d.: F. Urbański de Nieczuja
olej, karton, 34 x 47 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie napis: Obraz ten malowała / żona moja Janina /
Sussle-Muszkietowa / w 1935 r. / K. Muszkiet