STARSKA Magdalena (ur. 1980)
rysunek, papier, 29,5x 42 cm
opisany na odwrocie: M.Starska 2010 "Tęczowa kula"
cena wywoławcza: Wykup abonament
STARSKA Magdalena (ur. 1980)
kalka, akwarela, kredki olejne
30 cm x 21 cm
STARSKA Magdalena (ur. 1980)
Trzy osoby trzymające się za ręce, 2012
tusz/papier, 30,5x40,5 cm
sygn. i opisany na odwrocie /"trzy osoby trzymające się za ręce" 2012 M. Starska/
STARSKA Magdalena (ur. 1980)
tusz/papier, 40,5x30x,5 cm
sygn. i opisany na odwrocie /"drzewo" 2012 M. Starska/
STARSKA Magdalena (ur. 1980)
I to że nie ma rąk. Wyobraża sobie, że w sumie to je miał
tusz/papier,
21 x 29 cm
Z teki "Nowa Fala Popierdala", edycja 15/30
na odwrociu `ART BAZAAR blog o kolekcjonowaniu sztuki` oraz `edycja limitowana 15/30`
STARSKA Magdalena (ur. 1980)
STARSKA Magdalena (ur. 1980)
STARSKA Magdalena (ur. 1980)
akwarela
42x30 cm
STARSKA Magdalena (ur. 1980)
akwarela
46x34cm