WILKOŃ Józef (ur. 1930)
cena wywoławcza: Wykup abonament
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
technika własna na papierze, 46 x 69 cm, sygn.
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
pastel/papier, 28,5 x 39 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: 'J Wilkoń 1993'
pochodzenie: kolekcja prywatna; praca zakupiona w pracowni artysty w Zalesiu Dolnym
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
pastel/tusz/papier, 23 x 21,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: 'J Wilkoń'
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
pastel/akwarela/tusz/papier, 32 x 32 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: 'J Wilkoń 1998'
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Lustro i promyk - ilustracja do książki, 1966 r.
akwarela, gwasz/papier, 25,5 x 17,5 cm
- Józef Ficowski, Lustro i promyk, ilustracje: Józef Wilkoń, Wydawnictwo Ruch, Warszawa 1966
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Ilustracja do książki Pawie wiersze Tadeusza Kubiaka, ok. 1960 r.
akwarela, tusz/papier, 33,5 x 48,5 cm
sygnowany p.d.: 'J Wilkoń'
WYDANIA:
- Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 1961
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Ilustracja do książki Hugo und sein kleiner Bruder Hermanna Moersa, 1991 r.
pastel/papier, 33 x 47 cm
sygnowany p.d.: 'Wilkoń'
WYDANIA:
- Wydawnictwo Nord-Süd Verlag, 1991
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
technika mieszana, 30,5 x 48 cm, sygn.
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
akwarela, gwasz, tusz/papier, 24,5 x 39,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J Wilkoń | 1959'
opisany na odwrociu: 'Leopold Staff | "Szum drzew"
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
serigrafia/papier, 70 x 50 cm (arkusz)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'JWilkoń', opisany l.d.: '40/45'
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
technika własna na papierze, 33 x 49 cm, sygn.
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
akwarela, gwasz, tusz/papier, 38 x 48 cm
sygnowany p.d.: 'J Wilkoń'
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Baśń o rumaku zaklętym, ilustracja do książki Bolesława Leśmiana
technika mieszana/papier, 32 x 24 cmTekst: Bolesław Leśmian, KAW, 1990
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Das allererste Weihnachtslied, ilustracja do książki Hermanna Moersa
pastel/papier, 32 x 25 cm
sygnowany p.d.: 'J Wilkoń'Tekst: Hermann Moers, Nord-Süd Verlag 1991
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Rosie the cool cat, ilustracja do książki Piotra Wilkonia
gwasz, ołówek/papier, 32 x 24 cmTekst: Piotr i Józef Wilkoń, Viking Children's Books 1991, pierwsze wydanie w języku japońskim