MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
olej na płótnie
80 x 60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
olej/płótno, 50 x 60 cm, sygn.
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
akryl, karton; 63 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Marczukiewicz 97
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
gwasz,
70 x 55 cm,
sygn.
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
gwasz / papier,
60 x 45 cm,
sygn.
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
olej/płótno
60 x 50 cm
sygn.
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
gwasz / papier,
45 x 60 cm,
sygn..
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
olej,
akryl/płótno,
72 x 54 cm,
sygn.
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
pastel / papier, 45 x 60 cm, sygn.
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
olej, płótno, 32 x 23,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Marczukiewicz 93
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
olej, płótno,
32 x 23,5 cm;
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
olej, płótno, 32 x 24 cm;
sygn. i dat. p.d.: Marczukiewicz 93
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
MARTWA NATURA Z BUTELKź WINA I ARBUZEM, 2002
Akryl, tektura
23,7 x 18,5 cm
Sygnowany p.d.: Marczukiewicz 2002
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
olej/płótno,
100 x 80 cm,
sygn.
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
Przystanek dla wysiadających, 2007 r.
olej/płótno, 38 x 46 cm, sygn.
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
olej, płótno,
32 x 24 cm
sygnowany p.d.: Marczukiewicz 92
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
olej/płótno, 45 x 36 cm, sygn.
MARCZUKIEWICZ Adam (ur. 1958)
olej/płótno, 20 x 20 cm, sygn.