NOWAK Kinga (ur. 1977, Kraków)
olej/płótno, 80 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Kinga Nowak | "Smoking" | oil/canvas | 2008`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, collage/płótno,
80 x 80 cm
na odwrociu opisany
olej/płótno
46 x 55 cm
olej/płótno,
35 x 35 cm
sygnowany na odwrociu Kinga Nowak, datowany 2009 i opisany
olej/płótno,
35 x 35 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `Kinga Nowak | bez tytułu | 35x35 | olej/płótno | 2009`
olej/płótno
50 x 60 cm
olej/płótno
80 x 100 cm
olej, płótno, 50 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: Kinga Nowak
tempera/papier
20 x 30 cm
olej, płótno, 100 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: Kinga Nowak / bez tytułu / 100 x 80 cm / olej/płótno / 2009;
olej, płótno,
100 x 80 cm;
olej/płótno, 40 x 30 cm
dar artysty