NALIWAJKO Jan (1938 Wilno - 2017 Djursholm)
olej, karton, 57,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn.: 1966/ J. Naliwajko
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, tusz lawowany
69,5 x 49,5 cm;
sygn.: l. d.: J .Naliwajko/ 2000,5
olej, papier,
7,2 x 12 cm;
sygn. p. d.: 1/62 J. Naliwajko (ołówkiem)
olej, papier,
29 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l.d.: 66 / J. Naliwajko
olej, płótno,
90,5 x 64,5 cm;
sygn. l. d.: 64 / J. Naliwajko
litografia, papier,
71 x 60 cm;
sygn. l. d.: J. Naliwajko p. d.: 125/360
olej, płyta pilśniowa,
63,3 x 42,5 cm;
opisany l. d.: DALI; sygn. i dat. p. d.: 1967 / J. Naliwajko
olej, papier, 7,2 x 12 cm;
olej, papier, 29 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
technika własna, płótno,
43 x 43 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Naliwajko 1968
olej, papier,
7,2 x 12 cm;
olej, papier,
technika własna, płótno,
43 x 43 cm;
Kompozycja abstrakcyjna z pozytywką, 196
olej, płótno, 95 x 136 cm; sygn. i dat. p.d.: J. Naliwajko 1966
litografia, papier
71 x 60 cm;
technika własna, akryl, 50 x 38,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: 1986 / J. Naliwajko