SKROBISZEWSKA Katarzyna (ur. 1976r.)
olej/płótno, 70 x 140 cm
sygn. i dat. na odwrocie: KS `05
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 105 x 50 cm;
na odwrocie na krośnie malarskim napis
autorski: "przez drzwi i okno" K.S. `04
linoryt, dyptyk,
140x100 cm
olej, płótno,
115.5 x 140 cm
sygn. na odwr. l.g.: KS`02 | "Ściemnianie"