WOJNAROWSKI Antoni Janusz (ur. 1946)
olej, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: A. JANUSZ WOJNAROWSKI/ CZEREŚNIE/ OLEJ PŁÓTNO/ 65 X 81 CM/ 2006 oraz numerowany: NR. 67/M.N.5
cena wywoławcza: Wykup abonament
Dwie ryby w stalowej misce, 2006
olej, płótno, 73 x 73;
sygn., dat., opisany i nr kat. autorskiego na odwrocie
olej, płótno, 81 x 81 cm;
sygnowany i datowany na odwrocie
olej, płótno, 81 x 81 cm,
olej, płótno, 81 x 81 cm,
olej, płótno, 65 x 81cm;
sygn., dat., numerowany, opisany na odwrocie