CZECZOT Andrzej (1933 Kraków - 2012 Warszawa )
cena wywoławcza: Wykup abonament
tusz/papier, 98 x 67 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'czeczot'
Projekt do teki serigrafii "Suita Tańców Polskich"
tusz/papier, 98,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'czeczot'
A teraz bajka o Kaczoru Donaldu i Myszku Miku! - ilustracja satyryczna, lata 90. XX w.
tusz/papier, 20 x 30 cm
sygnowany p.d.: `czeczot`
Wódka Ojczysta - ilustracja satyryczna, lata 90. XX w.
gwasz, tusz/papier, 21 x 30 cm
tusz/papier, 48,5 x 40 cm
sygnowany p.d.: `czeczot`
Estymacja: 800 - 1 200
piórko, tusz, papier; 41 x 54,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: czeczot97
tusz, piórko, 13 x 22,5 cm w świetle p-p, sygnowany p.d. "czeczot"
tusz, piórko, 11 x 15 cm w świetle p-p, sygnowany p.d. "czeczot".
[wyd.] Polander Press, Nowy Jork 1990.
Album z 12 drzeworytami artysty
opatrzony tekstem Zofii Zaremby; wydany w 50 egzemplarzach - oferowany wolumin nie numerowany; drzeworyt barwny, papier; format zbliżony do 25 x 35 cm; sygn. p. d: czeczot ( każda z prac sygnowana ołówkiem).
Oprawa: skóra barwiona na czerwono z odciśniętymi cytatami z prac artysty (w kolorze czarnym) oraz etui obite skórą z wyciśniętym podpisem artysty; 33 x 46 x 2,5 cm (wymiary albumu).
serigrafia, barwna, papier, 24,8 x 39,6 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: czeczot (ołówkiem); napis l. d.: [?] colorei serigraphia/ limited edition 43/100 (ołówkiem).
tusz/papier, 18 x 8,5 cm
Estymacja: 500 - 900
Zestaw czterech karykatur, 1990 r.
serigrafia/papier
"Uranium", 49,5 x 40,5 cm, p. d. w świetle matrycy: `czeczot`, śr. d.: `Uranium`, l. d. ołówkiem: `Handcolored silkscreen | Limited edition 21/100`
"Łowcy much", 49,5 x 40,5 cm, p. d. w świetle matrycy: `czeczot`, u dołu: `Flycatchers`, l. d. ołowkiem: `Handcolored silkscreen | Limited edition 29/100`
"Żona marynarza", 49,5 x 40,5 cm, p. d. w świetle matrycy: `czeczot`, u dołu: `Sailor`s Wife`, l. d. ołówkiem: `Handcolored silkscreen | Limited edition 28/100`
"Motyl", 25 x 39,5 cm, p. d. w świetle matrycy: `czeczot`, śr. g.: `Butterfly`, l. d.: `Handcolored silkscreen | Limited edition 100/94`
Estymacja: 3 500 - 4 500
sitodruk, akwarela/papier,
42 x 34 cm
sygnowany i opisany na płycie p.d.: `c czeczot`, śr.d.: `Waterloo`
nakład nieokreślony
Grafiki z tej serii prezentowane były w 1990 r. w Nowym Jorku na wystawie zatytułowanej "Kordegarda".
drzeworyt, papier, 70,4 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: ED 5 / czeczot
sygn. u dołu: ED 5 / czeczot
Wystawa: Czeczot - Made in America, 1990 r.
plakat, sitodruk/papier,
75 x 54 cm
akwarela, tusz/papier,
29,5 x 21 cm
sygnowany p. d.: `czeczot`
Wystawa: Czeczot - Made in America, 1990 r. Andrzej Czeczot