BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej/płótno,
20 x 30 cm,
sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno, wym. 30x30 cm
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej/płótno,
60,5 x 46,5 cm,
na odwrociu opisany: `BETTINA BEREŚ | "MAŁY PIECYK" | 1998 | ul. Gnieźnieńska 15 | 31 - 317 Kraków`
Estymacja: 1 500 - 3 000 zł
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
Olej, płótno;
wym.: 117 x 164 cm; opis na odwrocie.
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno, 20x30 cm
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej/ płótno
60 x 50 cm
sygn.
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej/płótno,
90 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Bettnia Bereś | "Butelki" 2004 | Kraków | (?)`
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno,
wym. 20 x 30 cm
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej/płótno,
60 x 50 cm,
sygn.
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
płótno/mulina
53,5 x 71,5 cm
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej/płótno
27 x 35 cm
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno,
30x40 cm
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej/płótno,
60 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `BETTINA BEREŚ | ? | "DWA CZAJNIKI" 2010`
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno,
50 x 60 cm;
sygn. p. d.: BB (monogram wiązany) 09 i opisany na odwrocie
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej/płótno, 60 x 50 cm, sygn.
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej/płótno,
60 x 50 cm,
sygn.
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
Olej, płótno, sygn.i opis. na odwrociu, 13x18 cm
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
Czajnik na niebieskim tle, 2007 r.
olej/płótno, 27 x 35 cm, sygn.