FRANIČ Felix (1871 - 1937)
PANCERNI PRZEPRAWIAJĄCY SIĘ PRZEZ BRÓD, 1933
Olej, płótno; 51,5 x 77 cm
Sygnowany p.d.: Felix Franić 1933
cena wywoławcza: Wykup abonament
FRANIČ Felix (1871 - 1937)
olej, deska (paleta malarska), 23 x 15,5 cm
sygn. p.d.: Feliks Franić / 1898
deska uszkodzona
FRANIČ Felix (1871 - 1937)
olej, płótno naklejone na tekturę, 39,5 x 51 cm;
sygn. p.d.: Felix Franić / 1930
FRANIČ Felix (1871 - 1937)
olej, płótno, 52,5 x 78,5 cm;
sygn. l.d.: Felix Franić 1919
FRANIČ Felix (1871 - 1937)
Olej, płótno, 52,5 x 78,5 cm;
Sygn. l.d.- Felix Franić 1919
FRANIČ Felix (1871 - 1937)
ZASADZKA (SCENA Z POWSTANIA STYCZNIOWEGO), 1893
olej, płótno,
38.2 x 58 cm
sygnowany p.d.: Felix Franić 1893.-
FRANIČ Felix (1871 - 1937)
olej na płótnie dublowanym, 51,2 x 38,5 cm,
sygnowany u dołu po lewej "Felix Franić 1901"
FRANIČ Felix (1871 - 1937)
Oficer dragonów austriackich na koniu
olej, płótno,
62 x 42.5 cm
sygnowany l.d.: Felix Franić | 903
FRANIČ Felix (1871 - 1937)
KSIĄŻĘ JÓZEF PONIATOWSKI NA KARYM KONIU, 1890 r.
Olej, płótno; 41 x 42,5 cm
Sygn. l.d.: Franić Felix | 1890
FRANIČ Felix (1871 - 1937)
olej, płótno,61,5 x 42,5 cm;
sygn. l.d. Feliks Franić / 903
Praca inspirowana obrazem Wojciecha Kossaka: Żandarm konny z 1890 r.