BOROWICKI Władysław (1909 -1997)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura
35 x 50 cm
sygn. p. d.: W. Borowicki / 1937
olej, płótno, 65 x 100 cm;
sygn. l.d.: W. BOROWICKI
olej, płótno, wym.: 75 x 125 cm, sygn. p.d.: Władysław Borowicki Kraków
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 14,5 x 25,5 cm
sygn. p.d.: "W. Borowicki"