KASPROWICZ Jan Maksymilian (1906 - 1986)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 67,5 x 135 cm;
sygn. i dat. p. d.: J.M.Kasprowicz 1935
olej, płótno; 67,5 x 135 cm;
olej, płótno; 66 x 98,5 cm;
sygn. l. d.: MJ. Kasprowicz
olej, płótno, 60,5 x 92 cm;
sygn. l.d.: J. M. Kasprowicz
olej, płótno, 79 x 98 cm;s
sygn. l. d.: J. M. Kasprowivcz/ "Hel"
olej/sklejka,
35 x 49,5 cm
sygnowany p. d.: `J. M. Kasprowicz`
olej, płótno,
60,5 x 90,5 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
olej, płótno
70 x 101 cm
sygn.p.d. J.M.Kasprowicz
olej, płótno,
60,5 x 90 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
olej na płótnie, 70 x 100,5 cm
sygn. p.d. J. M. Kasprowicz
olej, płótno
60,5 x 90 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
olej, płótno,
60,5 x 90 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
olej, płótno
60,5 x 90 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
olej, płótno,
60,5 x 90 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz