OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
olej/płótno, 50 x 66 cm
sygnowany i datowany p.d.: `T. Ociepka | 1964`
na odwrociu nalepka wystawowa
Estymacja: 14 000 - 18 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
olej/płótno, 51 x 71 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Ociepka T | 1957 r.`
na odwrociu nalepka wystawowa
Estymacja: 14 000 - 18 000 zł
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
olej, tektura;
9,5 x 7,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Ociepka / 67 r.
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
olej, tektura;
38 x 22 cm;
sygn. p. d.: T. Ociepka / 67 r. (praca uszkodzona w części centralnej, przed konserwacją)
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
42x47 cm
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
Olej, płótno; wym.: 44,8 x 57,2 cm;
Sygn. p. d.: T. Ociepka 1965
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
olej, płótno; 44,5 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: T. Ociepka/ 1965
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
Olej, płótno;
wym.: 44,8 x 57,2 cm;
sygn. p.d.: T. Ociepka 1965.
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
Olej, płótno; wym.: 42,5 x 42 cm; sygn. p.d.: T. Ociepka/63 r.
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
Olej, tektura, 27 x 23 cm
Sygnowany p.d.: T.Ociepka
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
Płótno naklejone na tekturę;
35 x 50 cm
Sygn. p.d. T.Ociepka/ 1967
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
olej, płótno
31 x 46 cm
sygn. i dat. p.d.
wystawiany : Galerie Séraphine, Paris 1965
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
ołówek, papier,
25 x 35 cm;
sygn. p. d.: Ociepka/ XI. 1961
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
olej, płyta wiórowa,
29 x 42 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Ociepka / 1974
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
Pejzaż fantastyczny ze zwierzętami, 1970 r.
olej/płyta,
17,8 x 32 cm
sygnowany i datowany p.d.: `T. Ociepka | 1970`
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
olej, tektura,
28,5 x 41,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Ociepka / 1975
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
olej, karton; 31,4 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Ociepka / 1975
OCIEPKA Teofil (1891- 1978)
olej, karton; 22 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Ociepka / 1961