GRACZYŃSKI Józef (1866 Czempin - 1939 Poznań)
Kredka, ołówek; 17,5 x 12,5 cm (w świetle p-p)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno, 79 x 250 cm,
sygn. p.d.: Józef Graczyński
Akwarela, karton; 37 x 57 cm
Sygnowany p.d.: JÓZEF GRACZYŃSKI.
Praca dwustronna, na odwrocie pejzaż leśny
Akwarela, papier; 20 x 30 cm
Na odwrocie studium łosia
Ołówek, papier; 14 x 21 cm
Na odwrocie szkic ołówkiem: Dwie żniwiarki
WIDOK LASU Z KOBIETĄ ZBIERAJĄCĄ GRZYBY
Akwarela, papier; 18 x 30 cm
Sygnowany l.d.: JózefGraczyński
Ołówek, papier; 26 x 19 cm
Na odwrocie napis piórem: R. Relieff
Ołówek, papier; 12 x 21 cm
Na p.g. Napis: KRĄPLEWO
KOŚCIÓŁ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSOWEGO i MATKI BOSKIEJ POCIESZENIA w POZNANIU
Akwarela, papier; 20 x 26 cm
Wiejski pejzaż z przydrożnym krzyżem, ok. 1910
olej, płótno, 85,5 x 139 cm;
sygn. l. d.: J. Graczyński
olej, płótno, 85,5 x 139 cm;
sygn. l. d.: J. Graczyński
olej, płótno,
49,5 x 67,5 cm;
sygn. l. d.: Józef Graczyński
Akwarela, tusz, piórko, papier;
15 x 21 w świetle passe-partout
Sygnowany p.śr.: J. Graczyński
Akwarela, papier;
9,4 x 14,2 cm w świetle passe-partout