IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej/tektura, 40 x 28 cm
sygnowany p.d.: 'Błażej Iwanowski'
cena wywoławcza: Wykup abonament
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Gabinet Monarchów Europejskich na Zamku Królewskim w Warszawie
olej/tektura, 34,5 x 49 cm
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, płótno
100 x 80 cm
sygn. l.d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, tektura; 33,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: `Błażej Iwanowski`
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
WNĘTRZE PAŁACU NA WODZIE W ŁAZIENKACH WARSZAWSKICH
olej, tektura
48,2 x 34,5 cm
sygn. l.d.: Błażej Iwanowski
Obraz przedstawia przejście z sali Salomona do Galerii Obrazów w Pałacu na Wodzie. Na ścianie widoczny fragment obrazu Marcellego Bacciarellego Ofiara Salomona, zniszczonego w czasie wojny.
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
PĄSOWE RÓŻE W JAPOŃSKIEJ WAZIE
Olej, tektura; 100 x 70 cm
Sygnowany p.d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, papier; 28,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Błażej Iwanowski 1960
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Martwa natura z różami w wazonie, 1941 r.
olej/tektura, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Błażej Iwanowski | 1941`
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, tektura; 30 x 40 cm;
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: Błażej Iwanowski | 1954
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Martwa natura z różami i figurką porcelanową
olej, tektura; 50 x 34 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej/płótno, 70 x 82 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Błażej Iwanowski | 27`
Estymacja 4 000 - 6 000 zł
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
RÓŻOWE RÓŻE W PORCELANOWYM WAZONIE, 1955
Olej, płyta pilśniowa; 50 x 44,5 cm
Sygnowany l.d.: Błażej Iwanowski 1955
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Białe peonie w chińskim wazonie
olej, płótno, 85 x 70 cm;
sygn. p. d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, płótno, 85 x 70 cm;
sygn. p. d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, sklejka; 34,5 x 44 cm
Sygnowany l.d.: Błażej Iwanowski
1956
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Martwa natura z różami i figurka porcelanową
olej, tektura;
50 x 43 cm;
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, sklejka; 35,5 x 50 cm