PODGÓRSKI Czesław (1935 Lwów - 2013)
litografia, karton, 59x48 cm (na kartonie 70x57,5 cm)
sygn. l.d.: Zagrożenie, p.d. Podgórski
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia, papier, 39 x 31,5 cm sygn.: l.d. Drzewo z Pine Lake
X X III, śr.d. litografia 13/ inp., p.d. Podgórski
olej/płótno, 38 x 46 cm, sygn.
olej/płótno, 70 x 50 cm, sygn.
olej/płótno, 46 x 55 cm, sygn.