JĘDRZEJEWSKI Aleksander (1903 Żytomierz - 1974 Wrocław)
olej, tektura, 33,5 x 46 cm (w świetle ramy);
sygn. i dat. p.d.: Jędrzejewski 54
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz/papier, 33 x 46 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Al. Jędrzejewski 54`
olej, tektura,
33,5 x 46 cm (w świetle ramy);
akwarela, gwasz, tusz, ołówek,
20,3 x 33 cm w świetle passe-partout,
p.d. ołówkiem "II Akt", na zaplecku pieczątka introligatora Jadwigi Zarębskiej w Warszawie
olej, płótno, 73,5 x 92 cm;
sygn. p.d.: A. Jędrzejewski 1935 na odwrocie: napis Jurkowi Niemojewskiemu syn Aleksandra/ Michał Jędrzejewski/ Wrocław 25.4.1982
olej, płótno, 74 x 92 cm; sygn. p.d.: A. Jędrzejewski 1935
na odwrocie: napis Jurkowi Niemojewskiemu, syn Aleksandra/ Michał Jędrzejowski/ Wrocław 25.4.1982 r.
1935 r.
Olej na płótnie 74 x 92 cm
Sygnowany p.d. - "A. Jędrzejewski 1935"
olej na płycie, 64,5 x 53,5 cm, sygnowany p. d. "A. Jędrzejski 1944"
do II aktu "Sonaty Belzebuba" St. I. Witkiewicza w Teatrze Polskim we Wrocławiu
akwarela, gwasz, 20,5 x 32,5 cm