ARNOLD Georg Johan (1892 - 1982)
olej, płótno,
70.5 x 80.5 cm
sygnowany l.d.: Arnold Graboné | 12. X. 38
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
83.5 x 100 cm
sygnowany l.d.: Arnold-Graboné.
olej, płótno,
65 x 75.5 cm
sygnowany l.d.: Arnold Graboné
na krosnach metalowa tabliczka z napisem: Rahmen | HARTMANN | München 25 | Weiserstrasse 16.
olej na płótnie, 75,5 x 100,5 cm
sygn. l.d.: "Arnold Gräbone"
olej, płótno,
70 x 80 cm
Sygnowany p.d.: Arnold. Graboné
olej, płótno,
50.3 x 60 cm
Na odwrocie płótna autorska naklejka z danymi o obrazie (druk wypełniony artamentem).
Mróz Nad Jeziorem Stanbergskim, po 1945
olej, płótno,
60 x 80 cm
sygn. l.d.: Arnold Graboné (podpis wydrapany w mokrej farbie)
Na odwrocie "firmowa" nalepka artysty (druk wypełniony ręcznie): MEISTER DER MALEREI | PROF. ARNOLD GRABONÉ - z informacją o obrazie i podpisem artysty.
olej, płótno, 80 x 70,5 cm; sygnowany l.d.: Arnold Graboné
olej, płótno,
60.5 x 80.3 cm