GIBIŃSKI Stanisław (1882-1971)
akwarela, tektura, 58,5 x 98,5 cm
sygn. p. d.: S. Gibiński
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, tektura; 57 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Gibiński.
akwarela, papier, 24 x 33 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: S. Gibiński
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, gwasz, papier;
15 x 22,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: S. Gibiński.
akwarela na papierze,
48 x 67,5 cm,
sygnowana p.d. "S. Gibiński"
akwarela na tekturze, 35 x 50 cm,
sygnowany l.d. "S.Gibiński".
W ramie z epoki.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 63 x 97 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. Gibiński / 1924;
na odwrocie owalny stempel Magazynu Przyborów Malarskich R. Aleksandrowicza w Krakowie.
akwarela/papier, 16,5 x 23,5 cm
sygnowany śr.d.: 'S. Gibiński'
akwarela, tektura; 34 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Gibiński.
akwarela, papier, 35 x 50 cm,
sygn. l.d.: S.Gibiński
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
akwarela/papier, 41 x 66,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'St.Gibiński'
akwarela na tekturze, 35 x 50 cm, sygnowany l.d. "S.Gibiński".
W ramie z epoki.
Akwarela, papier naklejony na tekturę; 50 x 70 cm
Sygnowany p.d.: S. Gibiński
Na odwrocie potwierdzenia autorstwa Gibińskiego napisane przez Dawida Rubinsteina, Lwów, 1938
akwarela, papier naklejony na tekturę; 35,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: S. Gibiński.
akwarela, papier, 35 x 50 cm, sygn. l.d.: S.Gibiński
akwarela, papier, 16 x 23,5 cm, sygn. p.d.: S. Gibiński
akwarela, tektura; 63 x 101 cm;
sygn. l. d.: S.Gibiński.
akwarela, papier; 34,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S.Gibiński
akwarela/papier, 35 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'S. Gibiński'