STARZEC Teresa (ur. 1952)
cena wywoławcza: Wykup abonament
STARZEC Teresa (ur. 1952)
olej/płótno, 20 x 35 cm
STARZEC Teresa (ur. 1952)
dyptyk, akryl na płótnie, 24x33cm (każda część)
STARZEC Teresa (ur. 1952)
olej, płótno,
24x18 cm
STARZEC Teresa (ur. 1952)
akwarela,
12,3x17,3 cm
STARZEC Teresa (ur. 1952)
olej, płótno,
48x30 cm
STARZEC Teresa (ur. 1952)
olej, płótno
35x65
STARZEC Teresa (ur. 1952)
STARZEC Teresa (ur. 1952)