RUDNICKI Łukasz (ur. 1973, Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Stożek - czyżby o jeden most za daleko?, 2000 r.
olej, płótno, 110 x 80 cm;
sygn. : na odwrocie
Bąd¼ dzielny-niewpadnij w bąble !,2006 r.
olej, płótno, 33 x 41 cm;
sygn.: na odwrocie
Grób słynnego artysty, 2002 r.
olej, płótno, 110 x 80 cm;
sygn.: na odwrocie
olej, akryl, płótno, 40 x 60 cm;
sygn.: na odwrocie
akryl, płótno 100 x 70
sygn.: na odwrocie
Stożek - czyż by o jeden most za daleko?
olej, płótno, 110 x 80 cm;
na odwrocie napis: STOŻEK - CZYŻBY / O JEDEN MOST ZA DALEKO? / OLEJ 110 X 80 2000;
z prawej na odwrocie: ŁUKASZ RUDNICKI / WARSZAWA
akryl, płótno, 60 x 60 cm;
na odwrocie napis z lewej: "LOTNISKOWIEC" / AKRYL 60 X 60 / 2005;
z prawej strony napis: ŁUKASZ / RUDNICKI / W-WA
olej, akryl, płótno, 200 x 150 cm;
na odwrocie napisy autorskie: "USS INDIANAPOLIS" / OLEJ, AKRYL / 200 x 150 / 2005 / ŁUKASZ RUDNICKI / W-WA
olej, płótno,
60x100 cm
olej, płótno,
50x73 cm