CHOREMBALSKI Wawrzyniec (1888 Zawichost - 1965 Warszawa)
olej, tektura; 22 x 35,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Chorembalski / 1928 r.
Na odwrocie szkic olejny koni z jeźdźcami.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, sklejka; 53 x 44 cm (w świetle ramy)
Sygnowany l.d.: W.Chorembalski_ | 1938
Olej, tektura; 25 x 35 cm
Olej, tektura; 34 x 49 cm
Sygnowany p.d.: W. CHOREMBALSKI
olej, płótno naklejone na tekturę; 44,5 x 64 cm;
sygn. p. d.: W. Chorembalski
Na odwrocie stempel zakładu ramiarskiego Jana Rajewskiego z Warszawy, ul. Nowogrodzkiej 18
ROZLEWISKO NA LUBELSZCZYŹNIE, 1955
Olej, płótno; 80 x 47 cm
Sygnowany p.d.: W. CHOREMBALSKI | 55
Na odwrocie nalepka z opisem: WAW. CHOREMBALSKI | 1955 | "LATO NA LUBELSZCZYŹNIE?
olej, płótno, 26 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: W.Chorembalski
olej/papier,
23,5 x 16 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: `W. CHOREMBALSKI`
Olej, płótno;
34 x 50 cm
Sygnowany p.d.: W. CHOREMBALSKI | SOPOT 1946
Stan zachowania: do konserwacji.
KASZTAN W PARKU SKARY-SZEWSKIM, 1945
Olej, sklejka;
35,3 x 50 cm
Sygnowany p.d.: W. CHOREMBALSKI | 1945
Na odwrocie napis: WAW. CHOREMBALSKI
WIDOK PARKU SKARYSZEWSKIEGO, 1948
Olej, płótno naklejone na tekturę;
40,5 x 30,5 cm
Sygnowany p.d.: W. CHOREMBALSKI | 1948
B) PORTRET - KOBIETA W FIOLETOWYM ŻAKIECIE, 1946
Olej, sklejka;
55 x 45 cm
Sygnowany p.g.: W. CHOREMBALSKI | 1946
Olej, płótno;
55 x 45,5 cm
Sygnowany p.d.: W. CHOREMBALSKI | WARSZAWA 1947
Olej, płótno;
36 x 50,5 cm
Sygnowany p.d.: W. CHOREMBALSKI | ZAKOPANE 1948
Na odwrocie czarnym olejem: WAW. CHOREMBALSKI | "GIEWONT" | cena 1200 zł. w prawym górnym rogu nalepka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych
olej, płótno naklejone na tekturę
29 x 37,5 cm;
sygn. p. d.: W. Chorembalski / 1926
Panorama Nowego Miasta w Warszawie z kościołami NMP, ss. Sakramentek i św. Benona
olej, tektura, 25,5 x 33 cm;
sygn. p. d.: W. Chorembalski
Olej, płótno
33,5 x 40 cm
Sygnowany p.d.: W. CHOREMBALSKI | 1938 R.
Na odwrocie: Chorembalski Waw. | Warszawa | ul. DOBRA 22 m. 2.
Olej, tektura
36 x 49,5 cm
Sygnowany p.d.: W. CHOREMBALSKI | 1947
Na odwrocie: Chorembalski Waw. | Warszawa | ul. DOBRA 22 m. 2. Powyżej zapis nutowy ołówkiem.
olej, deska,
27 x 19cm
sygn. p.g.: W. Chorembalski / R. 1910